Про компаніюТМ Deffi — вітчизняний виробник сучасних водяних і електричних сушарок для рушників і дизайнерських радіаторів із нержавіючої та чорної полімерної сталі з з можливістю нанесення порошкової фарби в різноманітну палітру кольорової гами.

Ми об'єднуємо досвід кращих фахівців і якісні комплектуючі, передові технології і останні дизайнерські рішення. Розуміючи потреби користувачів, ми розробили лінійку моделей, які гармонійно підходять до будь-якого інтер'єру ванної кімнати.


Наші клієнти – роздрібно торгівельні мережі, гіпермаркети, дизайнери інтер’єру, монтажники.

Ми прагнемо встановити довгострокові ділові відносини з нашими клієнтами і партнерами, тому ми лояльні до Ваших побажань і готові розглянути взаємовигідні умови співпраці з нами!

Нашому досвіду довіряють!

ПАРТНЕРАМ

Ми пропонуємо вам вигідні умови співпраці з нашою торгово-виробничою компанією, що здійснює виготовлення і продаж рушникосушок. Зараз ми розширюємо нашу дилерську мережу і готові забезпечити новим партнерам необхідне сприяння в успішній реалізації нашої продукції в регіонах.


Якщо Вас зацікавив наш продукт, і Ви вирішили стати нашим дилером, оформляйте заявку! Наш представник зв’яжеться з Вами і детально обговорить всі можливі варіанти співпраці.