Що таке комбінована рушникосушарка?


Комбінована рушникосушарка - це комплект із водяної рушникосушарки Deffi, електронагрівача ТЕНа і комплекта кранів під ТЕН. У зборі сушарка підключаються до системи централізованого опалення. У конструкцію водяної рушникосушарки встановлюється додатковий нагрівальний елемент -ТЕН Deffi.

Як обрати комбіновану рушникосушарку?

У «Категорії товарів» оберіть водяну рушникосушарку, а також додатково електронагрівач ТЕН і комплект кранів під ТЕН (в категорії «Комплектуючі»). Таким чином в зборі ми отримаємо стандартний комплект комбінованої рушникосушки.

Увага!
Електронагрівач ТЕН може бути вмонтованый тільки в рушникосушарку форми «Драбинка». Рушникосушарка «Змійовик» не може бути комбінованою.

Для чого потрібна комбінована рушникосушарка?

У неопалювальний сезон або на період ремонтних робіт система опалення перекривається, таким чином рушникосушарка переходить на автономний режим роботи. ТЕН нагріває воду в рушникосушарці, споживаючись від мережі. Даний принцип роботи дозволяє використовувати сушарку цілий рік, незалежно від наявності гарячої води в системі.

Теплообмінні властивості такого підключення значно вище, якщо порівнювати його зі звичайною електричною рушникосушаркою. Комбінована рушникосушарка, крім сушки текстильних виробів, наповнює теплом ванну кімнату, виконуючи функції і радіатора опалення.


Комбінована рушникосушарка Deffi може працювати і незалежно від системи централізованого опалення. Водяну рушникосушарку можна заповнити теплоносієм (вода, масло, антифриз), і використовувати її як звичайний електричний радіатор, розмістивши його в потрібному для Вас місці.