Топ 12 найпоширеніших запитань при виборі рушникосушарки!

Як обрати рушникосушарку «для Вашого дому»? Ми спробуємо дати відповідь на основні запитання при виборі продукції ТМ Deffi


Мені потрібна рушникосушарка, що ви можете мені порадити?

Асортимент ТМ Deffi представлений водяними, електричними, а також комбінованими рушникосушарками.

Вид рушникосушки залежить від місця її розташування. Для установки виробу у ванній кімнаті поруч з централізованою системою гарячого водопостачання, найкращим рішенням буде водяна рушникосушарка.


З якого матеріалу виготовлені водяні рушникосушарки?

Водяні рушникосушарки ми виробляємо з нержавіючої сталі марки AISI304. Це харчова сталь, яка має високий коефіцієнт міцності і високу тепловіддачу, поліровану поверхню і бездоганний зовнішній вигляд.


Яке буває підключення водяної рушникосушарки?

Існує 3 основних види підключення: нижнє, діагональне і бічне.

Для нижнього і діагонального підключення підійде будь-яка модель класичної форми «Драбинка». Для бічного підключення - «Змійовик».

Зверніть увагу: на нашому сайті також представлені моделі форми «Драбинка» з бічним підключенням, які ми можемо виконати тільки під замовлення.

(Докладніше https://deffi.ua/polotencesushiteli-na-zakaz/)


Які бувають розміри водяних рушникосушарок?

При виборі розміру рушникосушарки, перше на що слід звернути увагу це - якою має бути міжосьова ширина. Міжосьова ширина - це ширина між центрами підключення, іншими словами, на якій відстані один від одного будуть розміщуватись отвори для підключення труб водопостачання.

Стандартна міжосьова ширина наших виробів для нижнього підключення - 400мм і 500мм (при повній ширині відповідно 430мм і 530мм). Також ви можете вибрати розміри 300 мм і 600 мм.

Висота може бути абсолютно різною, від 500 мм до 1800 мм, в залежності від обраної вами моделі.

 

 

 

Яка основна перевага електричних рушникосушарок перед водяними?

Електричну рушникосушарку можна розмістити в будь-якому зручному місці ванної кімнати і не тільки. Ви можете обирати і задавати потрібну вам температуру, вмикати і вимикати рушникосушарку коли це буде потрібно.

Моделі серії Арт - дизайн мають ряд додаткових переваг, а саме:

- таймер на вимикання;

- можливість встановити температуру з точністю до 1 * С;

- захист від дітей;

- економія споживання електроенергії.

Монтаж електричної рушникосушарки не потребує послуг кваліфікованого фахівця, встановити такий виріб зможе абсолютно кожен.


З якого матеріалу виготовлені електричні рушникосушки?

Електричні рушникосушки ми виробляємо з нержавіючої сталі марки AISI 201. Сталь має високий коефіцієнт міцності і високу тепловіддачу, поліровану поверхню та бездоганний зовнішній вигляд.


Яке буває підключення електричної рушникосушки?

Підключення електричної рушникосушарки може здійснюється як з правого, так і з лівого боку, в залежності від того, з якого боку буде розташована розетка. Рушникосушарка, у якої кабель з вилкою розташований з лівого боку, в назві вказується маркування «ЕЛ» відповідно з правого - «ЕП».


Які бувають розміри електричних рушникосушарок?

При виборі потрібного розміру рушникосушки немає ніяких обмежень, стандартна ширина таких виробів 430мм або 530мм. Висота може бути абсолютно різною, від 500 мм до 1800 мм, в залежності від обраної вами моделі.


Що таке комбінована рушникосушарка?

Комбінована рушникосушарка - це водяна рушникосушарка з вмонтованим електронагрівачем (ТЕНом), яка підключається до системи централізованого опалення. Дана комбінація дозволяє нагріти теплоносій, у тому випадку, коли відсутнє постачання гарячої води в рушникосушарку. Цей виріб (ТЕН) дозволяє встановити потрібну температуру, таймер, а також автоматично включатися, коли датчик зафіксує падіння температури в рушникосушарці.


Мені потрібна фарбована рушникосушарка, це можливо?

Абсолютно будь-яку рушникосушарку ми зможемо пофарбувати в будь-який колір з палітри RAL на сайті www.lacover.ua.

Все що нам потрібно знати - це номер RAL і обрану вами рушникосушарку.


Яку гарантію має рушникосушарка?

Гарантія на водяні рушникосушки становить 20 років.

Гарантія на електричні рушникосушки - 5 років, а на саму конструкцію - 20 років.


Гарна рушникосушарка коштує дорого?

Наша відповідь «Ні»! Рушникосушки ТМ Deffi мають сучасний і привабливий зовнішній вигляд, тому абсолютно кожен може знайти для себя щось нове, якісне і неповторне!

Наш асортимент представлений якісними рушникосушарками, у виробництві яких бере участь команда висококваліфікованих фахівців, головним критерієм яких є висока увага до деталей, індивідуальний підхід і бездоганна якість.

Приємних покупок!